Önemli DUYURU: Askcennetim.Com Web Sitemiz Yenilendi.
1 beğenilme 0 beğenilmeme
85 gösterim
Haber kategorisinde Sistem: Sistem (53k puan)

KİMLER HİSSETTİ.. ŞİDDETLİ VE BÜYÜK DEPREM BİR ÇOK ŞEHİR SALLANDI 

İzmir’den Bursa’ya, İstanbul’dan, Tekirdağ’a bir çok şehir sallandı. Depreme ilişkin ilk bilgileri Kandilli Rasathanesi aktardı. Depremin şiddeti ve merkezi de bildirildi.

22 Ocak'ta 5.4 ile sarsılan Manisa'nın Akhisar ilçesi, zaman zaman meydana gelen depremlerle beşik gibi sallanmaya devam ediyor. Kandilli Rasathanesi'nin açıkladığı verilere göre Manisa'nın Akhisar ilçesinde saat 20.55'te 4.7 büyüklüğünde bir deprem yaşandı. AFAD'a göre ise Akhisar'da 7 km derinlikte 4.8 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi.

DEPREM ÇEVRE İLLERDEN DE HİSSEDİLDİ

AFAD tarafından yapılan ilk açıklamada gelişmelerin takip edildiği belirtildi. Depremin çevre il ve ilçelerden de hissedildiği belirtiliyor.

VALİLİK AÇIKLAMA YAPTI

Manisa Valiliği tarafından yapılan açıklamada Manisa'nın Akhisar ilçesinde meydana gelen 4.8 büyüklüğündeki depremle ilgili olumsuz bir durumun bulunmadığı bildirildi.

Manisa'nın Akhisar ilçesinde meydana gelen 4.8 büyüklüğündeki deprem sonrası Manisa'daki ilgili kurumlar harekete geçti.

Gerekli incelemelerin tamamlanmasının ardından Manisa Valiliği tarafından yapılan açıklamada, "04.02.2020 tarihinde saat 20.55'te merkez üssü Akhisar ilçesi olan 4,8 büyüklüğünde deprem meydana gelmiştir. An itibariyle depremden kaynaklanan herhangi bir olumsuzluk bulunmamaktadır" denildi.

SAAT 19.47'DE DE 4.3 BÜYÜKLÜĞÜNDE DEPREM OLMUŞTU

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığının (AFAD) internet sitesinde yer alan bilgiye göre, Manisa'nın Akhisar ilçesinde saat 19.47'de 4,3 büyüklüğünde deprem kaydedildi. Deprem, 7 kilometre derinlikte gerçekleşti.

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
Sistem: Sistem (5.6k puan)
 
En İyi Cevap
En çok izmir ve Manisada Hissedilmiş Galiba

İlgili sorular

1 beğenilme 0 beğenilmeme
1 cevap 40 gösterim
4 Şubat Tarihte Bugün kategorisinde Aşkcennetim Sistem: Sistem (53k puan) entry girdi
1 beğenilme 0 beğenilmeme
1 cevap 26 gösterim
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 cevap 31 gösterim
26 Mart Haber kategorisinde KSozluk Sistem: Sistem (5.6k puan) entry girdi
Hoşgeldiniz, Askcennetim.Com Türkçe Sözlük sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Aynı zamanda sözlük sitemizde vakit geçirirken sohbet edebilirsiniz. Forum sitemizi ziyaret etmeyi unutmayınız. Online Canlı Radyo Dinleyebilirsiniz. Şahsınıza ait firmanız mı var sitemiz üzerinden firmanızı varsa şirketinizi Firma Ekle sekmesine tıklayarak hemen ücretsiz Ekleyebilirsiniz.

108 soru

49 cevap

5 yorum

188 üye

...